Kariéra

Nové ponuky práce

Ďalšie ponuky na www.profesia.sk.

Upratovačka

Miesto práce: Národný ústav reumatických chorôb, Nábr. I. Krasku, Piešťany
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Termín nástupu: Ihneď

Mzdové podmienky:

od 646 €/mesiac

Zamestnanecké výhody, benefity:

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- čistenie a upratovanie priestorov,
- dezinfikovanie sociálnych zariadení,
- dopĺňanie hygienických potrieb,

Informácie o výberovom konaní: Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania zasielajte e-mailom na adresu - personalne@nurch.sk. Organizácia si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov. Záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

- Stredoškolské vzdelanie
- Základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- zdravotná spôsobilosť
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť

Adresa organizácie: NÚRCH, Nábr. I. Krasku 4, 921 01 Piešťany
Kontaktná osoba: Kristína Kukanová
Mail: personalne@nurch.sk
Telefón

+421 33 7969 130

Sestra

Miesto práce: Piešťany
Druh pracovného pomeru: Dohoda, pracovný pomer na dobu určitú - plný alebo čiastočný úväzok
Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosť
Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení.
Vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi.
Realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.
Mzda: 1 008,37 - 1 246,30 € brutto (pri plnom pracovnom úväzku)
Požiadavky na zamestnanca: Odborná spôsobilosť na výkon povolania zdravotníckeho povolania sestrav zmysle Nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z. v znení neskoršíchpredpisov
Registrácia v SK SaPA
Zdravotná spôsobilosť
Bezúhonnosť
Osobnostné predpoklady a zručnosti: Empatia
Trpezlivosť
Spoľahlivosť
Pozornosť
Flexibilita
Telefón +421 33 7969 130

Lekár

Termín nástupu: Dohodou

Mzda: 1 416,25 - 2 605,90 €/mesiac

Vysokoškolské II. stupňa

Vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Vítané
AJ alebo NJ na úrovni komunikácie
Telefón